Iphone 5s

Shitet nga: iphone 08 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
iphone 5s 32 gb i bllokuar me icloud ne gjendje te shkelqyer .. jo i raportuar dhe full unlocked me tgjitha kartat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim