Iphone 5 16gb, factory unlocked, ngjyre i zi.

Shitet nga: Iphone 5 10 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 5 16gb, facktory unlocked, ngjyre i zi.
Eshte ne gjendje sh te mire, punon me cdo lloj karte.
Shitet bashke me kufjet origjinale dhe karikuesin.
Cmimi: 300€.
Tel: 0662004333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim