Sisteme vezhgimi si dhe paisje tjera sigurie

Shitet nga: Home Security Store 02 Krr 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera sigurie
Alarm kunder vjdhjes
Alarm kunder zjarrit
Rampa elektonike
HHD 500GB 1 T 2 T
Dyrbi qe mundesojn shikim gjat nates
Dyrbi te llojve te ndryshme
Elktro shok
Radio lodhje

Si dhe shum paisje tjera te siguris ejani dhe na vizitoni.

Ferizaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim