NIKON D7200 25 MEGA PIXEL FULL HD@60FPS

Shitet nga: PixelPro 07 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO DHE VIDEO PAJISJE PROFESIONALE
- NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

https://www.facebook.com/pixelpro038
SPECIFIKAT:
> SENZOR 24MP APS-C CMOS
> EXPEED 4 PROCESOR
> ISO DERI 102400
> FULL HD NE 60FPS
> MANUAL FOKUS
> 51 PIKA FOKUSIMI
> EKRAN 3.2INCH ME 1.2 MILION NGJYRA
> BLIC TE INTEGRUAR
> 6 FOTO NE SEKOND
> HDMI OUTPUT
> WI-FI DHE NFC TE INTEGRUAR
> REZISTENT NDAJ UJIT DHE PLUHURIT
> TIMELAPSE
> SENZOR ORIENTIMI

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim