POWERBANK ZGJIDHJA E PROBLEMIT TE BATERISE

Shitet nga: Ergys 06 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ne shitje powebank 2600mAh me bateri samsung, nje pajisje e vogel dhe praktike te cilen sapo e lidhni me celularin tuaj e karikon. Kjo do te thote se bateria e celularit nuk do te jete me nje problem per ju! Mjafton qe ta lidhni baterine me celularin dhe do ta karikoje, kaq e thjeshte!
MUND TE KARIKOJE CELULARIN 1-3 HERE(ne varesi te llojit te celularit)
VETEM NGJYRA ROZE E DISPONUESHME
CMIM PROMOCIONAL vetem 1000 leke te reja
Ju lutem me dergoni mesazh neqoftese jeni te interesuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim