Subwoofer Sony

Shitet nga: Ani 09 Qer 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet subwoofer Sony X-pload 1200 w + Amplifikator Sony. 15000 leke. I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim