Bokse dj DapAudioPro SoundMate Active 2 MK-II Ok..

Shitet nga: 07 Dhj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Bokset jan bler para nje viti ne greqi reth 3000 euro .
Cmimi 1300 euro. jan super ne performanc pa asnje difekt .
bashke me to ofrohet edhe dj controller numark mixtrac quad me kater kanale dhe program traktor i licensusar
super per muzik live dj . disko . te perber nga dy 15" active PA subwoofer dhe dy satellite speaker .jan perdorur vetem per koferenca gjat kohes dhe nk kan pas vrarje sepse shumicen e kohes veten kan fol ne mikrofon . . ktu mund te shikoni me me detaje informacionet per bokset : http://www.highlite.nl/Shop/Products/dap-audio/speakers/high-grade-series/soundmate-active-2-mk-ii pres telefonata serioze .Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim