Servis kompjuteri laptopi smartphon tablet ipad

Shitet nga: 1clickcomputer 10 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
1 ClickComputer 0694267015
Servis i specializuar Hardware & Software per Laptop&Desktop&Telefona&Tableta&Ipod&Ipad
Per cdo lloj problemi te zgjidhur mbajme garanci 3-6 Muaj, ne varesi te problemit!
1. Zgjidhje e problemit te Overheating
2. Formatim Laptopi & Desktopi & programim te te gjitha llojeve te telefonave dhe tapbeltave
3. Rregullimi i chipsetit te kartes grafike per Laptop
4. Rregullimi i chipsetit te kartes grafike per Desktop
5. Zevendesimi i portave te USB per laptop
6. Zevendesimi/Riparimi i bazes se se karikimit per laptop telefona tableta
7. Riparim te problemeve me ushqimin per laptop (Nuk karikon, nuk ndez, ka mase)
8. Riparim i karikuesve per laptop
9. Riparim i motherboad per desktop
10. Riparim i Blloqeve te ushqimit per Desktop
11. Riparim i Ekraneve per Desktop
12. Heqja e passwordit ne BIOS
13. Nderim xhami per te gjith llojet e Smartphoneve
14 servis te specalizuar per smartphon dhe tableta te te gjitjha markave
15 factory Unlock per te gjith smartphon
16 Nderim ekranesh touche per te gjithe smartphon
17 Heqje e icloudeve te ipodet me kart sim
Dhe shum servise te tjeta
Cmime Konkuruese, Cilesi e Garantuar!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim