Laptop Gateway T-Series 4Gb ram

Shitet nga: Eraldo 28 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Laptop Gateway T-Series,
Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ,
Ram 4 GB,
Hdd 250 GB,
Web cam,
14inc,
Kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato,
Ne gjendje mjaft te mire, i sjelle nga Austria.

Cmimi 190 eur i diskutuar,

Cel 0684208528
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim