Lapt. Gateway T-Series 4Gb ram 198 eur i diskutuar

Shitet nga: Eraldo 20 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

198 EUR   220 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Laptop Gateway T-Series, Procesor Core 2 Duo 2,00 GHZ, Ram 4 GB, Hdd 250 GB, web cam, 14inc, kapeket ngjyre blu dhe tastiera gri metalixato, ne gjendje mjaft te mire, i sjelle nga Austria. Cmimi 198 eur i diskutuar, cel 0684208528

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim