ASUS PRO Core i7 Gen4,8GB ram 128GBSSD+320GB 14.1"

Shitet nga: Ani 25 Jan 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Asus
Modeli: TP500l
Përshkrim i sendit:
ASUSPRO ADVANCED BU401LA-CZ130G Ne gjendje perfekte estetike dhe funksionale,
Core i7 4650U 1.7-3.4 GHz (Turbo)
Ram 8GB 1600MHz
Hardisk 2 fizik, SSD128 GB dhe 320GB sataIII Grafika Intel HD Graphics 5000
Ekrani 14.1 LED 1600X900 16:9 Beteria 6840mAh qe mban 4 ore plus.
Sitemi operimit Windows 8.1 Pro (licence origjinale) lejon upgrade ne windows 10. Cmimi eshte 650 mije lek. Laptopi ka ardhe nga italia , i prodhuar per italine. Per me shum info mund te kontatktoni ne 0697240895
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim