Laptop Apple Macbook Pro 15.4"Intel Core i5

Shitet nga: Niku 28 Maj 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Apple
Modeli: MacBook Pro
Apple Macbook Pro 15.4"_Intel Core i5,_2.4 GHz_8.GB Ram DDR3_320.GB_HDD. Eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishje ose demtim. I testuar dhe 100% funksional. Fotot jane origjinale. I ardhur nga italia dhe i riformatuar me OS X Mountain Lion (version 10.8.3) Me karikues dhe cante!

Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

Dhe ne facebook: https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim