Veshje me shumice per mbyllje aktiviteti ITALIAN..

Shitet nga: Veshje me shumice 01 Maj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   3 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Likuidohet i gjithe malli total look per vajza per mbyllje aktiviteti me çmim shume te arsyeshem. I gjithe malli eshte Italian nga griffet dhe shtepite e modes me te famshme dhe cilesore, i gjithe moda e larte Italiane.
Pranohen oferta te bera me kriter ;


tel +39 34 74 185 778
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim