Shoots Sfinakia

Shitet nga: bledi 23 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shes Shoots (Sfinakia) për Club ose familje. Çdo shoots ka nga mbas recetën e kokteilit që duhet të pihet me çdo njërën prej tyre. Janë në gjendje perfekte dhe shumë të veçanta.


Cel. : 0672825895
Çmimi: 2.500 lek
Çmimi: 2.500 lekë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim