Ndertojme faqe interneti .al .com

Shitet nga: Erjon xh 16 Pri 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Ndertojme faqe interneti profesionale per biznesin tuaj.
skuadra jone do te jete nen sherbimin tuaj 24/24 ne 365 dite te vitit me profesionalitet
Ne cmim perfshihen
*Domain (biznesi-juaj.com ose biznesi-juaj.al)
*Host pa limit per nje vit
*Krijim profesional te faqes sipas deshires se klientit, mundesi pafund zgjedhjesh.
*30 foto profesionale me aparat profesional.
*Asistence profesionale ne cdo kohe
*Dizanj dhe funksionim bashkekohor
*Pershtatje per smartphone, pc, laptop, tablet.
*Cmimi me i lire ne treg.
Na kontaktoni dhe do te mbeteni te kenaqur.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim