HITI OXHAQE - BIOKAMINA

Shitet nga: HITI Kamina Dje 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Oxhak me dekor, inserte, stufe me pelet, stuf me dru, inserte me ngrohje qendrore, kamina elektrik, biokamina, aksesore

Tel: 0037744 571 572 / 0038649 70 14 14

Adresa: Prizren, Prishtine, Shtime, Gjilan, dhe Peje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim