CISCO 3600 Series Router

Shitet nga: aromeos 29 Qer 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Paisja eshte marre nga nje biznes dhe ishte ne gjendje pune kur u hoq....kam 3 paisje te tilla dhe 4 paisje CISCO 2600 Series Router .
Per me shume paisje kompjuterike dhe elektronike na vizitoni ne facebook
https://www.facebook.com/ariana.kola.3?fref=nf
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim