Kolltuqe 2 sh lekure ngjyre pana 7 komplete

Shitet nga: Valter 12 Qer 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 7 komplete kolltuqesh 2-sh me tavoline te zeze me suprin xhami, gjithsej 7 komplete 14kolltuqe 2-sh dhe 7tavolina. ne gjendje shum te mire dhe shum te rehatshem. cmimi 75euro I padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim