Frigorifer 2 kanata per restorante etj me marrev..

Shitet nga: dhuri 27 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
I paperdorur inox per restorante etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim