6 cop karrike OKAZION

Shitet nga: Endrit 29 Nën 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 6 karrike te larta Flm 0672055208
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim