Karcher per larje tapicerie 350 euro

Shitet nga: KARCHER PUZZI 100 19 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes makineri per larje tapicerish te ndyshme, makina kolltuqe divane karrige 350euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim