Karcher per larje tapicerie 315 euro

Shitet nga: KARCHER PUZZI 100 11 Maj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

315 EUR   350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes makineri per larje tapicerish te ndyshme, makina kolltuqe divane karrige 315euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim