MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci Dje 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Jemi nga kosova shesim makineri te Perdorta per prodhimin e dyer dhe dritarev prodhues gjerman Makineri kemi ne kosove
1. Ngjitse me 2 koka Wegoma
2. Pastruese 4 boshta Hafnere
3. Sharre per pikaqo
kontaktoni ne vibere
+377 44 120 110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim