Capuchin Krishtlindje bebe majmun për shitje 500 €

Shitet nga: jessihoda@gmail.com 27 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë

Këto foshnje majmun janë shtëpi të trajnuar
Ata pëlqen të luajë me fëmijët
shumë miqësor dhe i shoqërueshëm
majmunët janë të vaksinuar dhe në shëndet të mirë
na kontaktoni nëse të interesuar për më shumë informacion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim