Impiante gazi per makina

Shitet nga: MEMA AUTO GAS 25 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Mema auto gas me experience pune 5vjetesh ne Greqi dhe 2 vjet ne Shqiperi tashme me servis teri TIRANE-YZBERISHT ju ofron montimin i impianti te gazit ne te gjitha lojet e makinave ME 2 VJET GARANCI.
I impiante te cilet perdoren jan te firmes me te mirnjohur ne europe LOVATO GAS jane sistemet me te reja qe kane dale ne tregun e impianteve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim