Ambient Biznesi me qera ne Tirane 130m2

Shitet nga: ambient 07 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
JAP ME QERA AMBIENT 130 M2 BODRUM... E KOMPLETUAR ME kondicioner aspirator banak kundrabanak dhe frigorifer.TAVOLINA E KARRIKE NE STACION TE FUNDIT AUTOBUZIT PORCELANIT <lapidari>E PERSHTATSHME PER LLOTO,,KAZINO,,BILARDO,,PLAYSTATION,, PASTRIM KIMIK... ETJ ...JEPET DHE SI AMBIENT BOSH..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim