shiten paisje farmaci. farmacie ne tirane vetem..

Shitet nga: gert 20 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
shiten paisjet e nje farmacie. gjithcka e re, dhe e perdorur per shume pak kohe. shitet per arsye te mbylljes se biznesit, ne perberje te paisjeve jane, raftet, banaku, tabela e reklames, kryqi, kompiuter , kasa, frigorifer, karrige etj....gjithcka e re dhe moderne.
Okazion vetem sot
cmimi I padistueshemm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim