Objekte te Inxhinieria e Ndrrtimit

Shitet nga: Elton Dje 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent
Siperfaqe prej 57m2 me fasad 8m.
Zona perballe Inxhinieris te Ndertimit
Rruga Frederik Shiroka
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim