Objekte bisnesi te ING

Shitet nga: Elton Dje 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 250 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent
Siperfaqe prej 56m2 me fasad 8m.
Kati I totalisht I rikostruktuar.
Zona perballe Inxhinieris te Ndertimit ne mes te lagjes.
Rruga Frederik Shiroka
Cmimi 1250 € (I perkoheshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim