OKAZION DYQAN PRAN GJYKATES!

Shitet nga: JETNOR 05 Krr 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
OKAZION
Shitet dyqan 60 m², ne Bulevardin Bajram Curri, perballe Gjykates se rrethit Tirane!
Dyqani eshte ne ane te rruges dhe munde te perdoret per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Aktualisht eshte me qera.
Prona eshte me dekumentacion te rregullt.
Cmimi:270000 Euro, i diskutueshem.

Per me teper info :0672008989
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim