Ndrrohet Dyqan 44M2 pallatet Cabej

Shitet nga: ervin 26 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose Ndrrohet Dyqan 44M2 tek pallatet Cabej ne Misto Mame.
Ndrrimi mund te behet dhe me makine Bmw X6 Audi A5 etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim