Dyqan prej 40 m2 ne Tirane

Shitet nga: astrit Sot 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dyqan 40m2 me hipoteke \certifikate pronsie\ kati i pare buze rruge ndrim i mundshem me hyrje 1+1ose2+1 ne unaze te re+diferencen adresa rruga naim frasheri nr1afer mozaikut te tiranes ngjitur me bar unon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim