DYQAN ME HIPOTEKE NE TIRANE 59.46m2 cmimi 44000eur

Shitet nga: BASHKIMI sh.p.k Sot 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

44 000 EUR   65 000 EUR

Adresa: Rr.Thoma Koxhaj, Tirane,Fush Misto Mame.
Sipërfaqe: 59.46 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shoqeria "BASHKIMI" sh.p.k ofron:
SUPER OFERTE

1. Ambjent Tregtar(Dyqan,lokal etj.)

Siperfaqe: 59.46 m2
Cmimi: 44 000 euro. (OFERTE)
Dokumentacioni : ME CERTIFIKAT HIPOTEKE
Cel: 0672018740
E-mail: info@bashkimi.biz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim