Pompe Lavazhi + 4 STeka + 2 zorrat nga 10 metra

Shitet nga: Arber 11 Maj 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
Pompe lavazhi italiane 200 BAR , 2 stekat nga 115 cm 110 cm dhe 2 steka nga 85 cm dhe 75 cm .1 Zorre me 3 shtresa presioni 12 metra e gjate , 1 zorre presioni 10 metra e gjate dhe 2 zorra presioni te tjera nga 220 cm . Shiten bashke te gjitha me cmim shume te mire ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim