Golf 5 tdi 105bhp chip tuning shton fuqi 35kf

Shitet nga: tiku 19 Krr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK   12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
proracing, paketa eshte bler ne angli,shton 35 kuaj fuqi dhe harxhon 15% me pak naft,paisja eshte e programuar per golf 5 105 kuajfuqi,por mund te perdoret dhe per makina te tjera duke u riprogramuar.paketa shitet me prove,flm
chip tuning box
more power
save fuel
Per golf 5 naft 105 kuaj , 50 mij lek i pa disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim