Drita emergjence (feneline policie) te kuqe dhe ..

Shitet nga: Rajan 17 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten drita emergjence te kuqe me blu, dritat kane tre pozicione dhe rregullohen me buton nga brenda. Jane bashke me kutine sic kane ardhur. Jane per perdorim te brendshem, brenda xhamit. Te pa perdorura (te reja).

Kujdes! Keto drita nuk lejohet te perdoren nga individe per makina qe nuk i perkasin policise se shtetit.

Cmimi 20 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim