Turbina per te gjitha automjetet BMW

Shitet nga: ilir Dje 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 900 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
disponojme turbina te reja per te gjitha modelet BMW, nga viti 1999-2013. cdo turbine eshte e re ne kuti, e certifikuar made in uk dhe me garanci te plote duke filluar nga 26900 lek.

na ndiqni dhe ne facebook: turbo group albania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim