Amortizatore Ajri per Mercedes Benz w221 w220 w164

Shitet nga: erjon Dje 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Amortizatore Kompresore & Jastik ajri per te gjitha llojet e makinave si: Mercedes Benz, Audi, BMW, VW, Land Rover, Jaguar, Porche, Bentley etj. Pjese te reja Gjermane Origjinale dhe jo origjinale. Cdo pjese me Garanci. Adresa rruga e Aeroportit Kashar- Rinas km1. Per info kontaktoni ne nr e telefonit +355697869669 (viber-what's up) si dhe ne faqen tone ne Facebook : Amortizatore & Jastik Ajri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim