Amortizatore Ajri Te Rinj per Mercedes Benz

Shitet nga: erjon Dje 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi amorizatore ajri te rinj te pa perdorur, jane ne qese dhe kuti, mall gjerman dhe shum cilesor, kemite pare dhe te pasem, nga viti 2000 deri 2015.
Ju Mirepresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim