Radio Ford 2003 2005 Radio Cd Endri Servis

Shitet nga: Endri 31 Jan 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK   10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ford 2003-2005 Radio Cd
Shesim nderrojme kasetofon te te gjitha tipeve te makinave boxe,amplifikator etj
Ckodojme te gjitha tipet e radiove pa dhe me navigatore,kemi gjithashtu tipe ne shitje.

Ndodhemi ne Tirane Rr"Myslym Shyri" ESK servis(Endri Servis Kasetofona)

Kemi pjese per 90%te tipeve te kasetofoneve te makinave,Programojme kasetofonet
Rns510 kur kane probleme me zerin etj,kemi kamera per makina,ekrane per kamera porosi
te ndryshme per cdo produkt,

Kemi cmime shumice dhe pakice
Behet fjale per produkte Origjinale jo KINEZE!!!

FaceBook Endri Servis
0355 0696163332 vod club
0355 0692086888 vod card
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim