super okazion Disqe 20 Porsche origjinal Matt +..

Shitet nga: Doke Porshe 25 Tet 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Porsche 20'' me ngjyre matt te zeze origjinal + goma te reja si disqet 4 cop , jane shum pak te perdorur sjan perdorur as 2 jave . Gomat jane 275/45 R20 111 VXL . Marka e gomes Carrera . Disqet jane blere ne Bremen ne Gjermani . Super te paster dhe disqe ufical . Jo nga ata Te dubait dhe te turqis.

Kemi dhe 4 tambura porsche cayenne ne gjendje te mire . Timon cayenne dhe depresorin e frenave te cayenne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim