U Shiten Goma autobuzi 275 70 22.5

Shitet nga: aldiklajdi 21 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma eshte keto ne foto te ardhura nga zvicra .275 70 22.5 1 gome eshte e re pa perdorur cmimi 240 mij leke. kemi Edhe te perdorura cmimi 90 euro copa ?
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim