Disqe per Porsche osNderrohen dhe me Iphone 7 plus

Shitet nga: Doke Porshe 17 Maj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

780 EUR   1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe Porsche 20'' me ngjyre matt te zeze origjinal + goma te reja si disqet , jane shum pak te perdorur sjan perdorur as 2 jave . Gomat jane 275/45 R20 111 VXL . Marka e gomes Carrera . Disqet jane blere ne Bremen ne Gjermani
Nderrohen ose me Iphone 7+ 64 gb e siper. Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim