Disqe 17" Sportiv per BMW

Shitet nga: Aljon 28 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR   220 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 cope disqe 17" sport per BMW. Te perdorura por ne gjendje te mire.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim