Disqe

Shitet nga: DISJE 22 Tet 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DISJE CEKLASI 2004 NUMER 16 ME KAPERTONA 70 PERQIND TE MIR 45000 LEK TE DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim