4 Goma 255-50-20 mishelin. Viti. 2015

Shitet nga: Aldiklajdi 16 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma mishelin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim