4 Goma. DIMRI 235-60-18 pirelli

Shitet nga: Aldiklajdi 05 Shk 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi vere dhe dimri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim