4 Goma 195 / 65 / 15 mishelin. Alpine.

Shitet nga: Klajdialdi 13 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 cope ne nje lule ..GOMAT TE ARDHURA NGA GJERMANIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim