4 GOMA 4×4 BENZI BMW 265-45-20 pirelli

Shitet nga: Aldiklajdi 05 Qer 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te ardhura nga gjermania... jane keto ne foto .cmimi 4. Cope 220 mije lek bashke me montimin. .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim