4 Disqe Alumini FORD FOKUS 15 INC

Shitet nga: Aldiklajdi 23 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe alumini. Kemi edhe goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim